נהיגה בפסילה

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל מה שרצית לדעת על נהיגה בפסילה

נהיגה בזמן פסילה היא לא עניין של מה בכך, וצפויים לעובר על החוק עונש כבד ביותר, לעיתים אף מאסר בפועל של עד 3 שנים, וקנס כספי גבוה בנוסף. בעקבות העלייה ההולכת וגוברת של כמות הנהגים הנוהגים בכביש בזמן שרשיונם נפסל, בתי המשפט נוטים לנקוט בגישה שאיננה כלל סלחנית, למען יראו וייראו כולם. ואם חשבתם שסיכוייכם להתפס נוהגים תחת פסילת רשיון הם נמוכים או קלושים, כדאי שתחשבו שנית, שכן המשטרה מציבה מארבים רבים בכל הכבישים ברחבי הארץ עלמ מנת לתפוס את העוברים על החוק.

מה עושים במקרה של פסילת רשיון?

 במקרה בו רשיון הנהיגה נפסל, יש להפקיד את הרישון במזכירות בית המשפט. יש לציין שרק מאותו רגע מתחילה תקופה הפסילה, לכן גם אם נמנעתם מנהיגה וטרם הפקדתם את רשיונכם, זמן זה לא ייחשב לכם. מי שלא יפקיד את רשיונו במכוון על אף הפסילה וייתפס, צפוי לעונש מאסר.

ייצוג משפטי בבית המשפט לתעבורה

אם לקחתם את הסיכון ונהגתם, ולו רק לכמה דקות מרחק קצר, בזמן פסילת רשיונכם, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקבל יעוץ מעו"ד תעבורה, ולגייס אותו לטובתכם להגנה בבית המשפט. תפקידו של עורך הדין יהיה בראש ובראשונה למנוע עונש של מאסר בפועל ולהמיר אותו במאסר על תנאי. זאת כמובן וזו הפעם הראשונה שהנאשם מבצע עבירה מסוג זה. בנוסף יכול עורך הדין לנהל מו"מ אודות הקנס הכספי הניתן למי שנהג בפסילה.

יעוץ משפטי וליווי צמוד

זומנתם לבית המשפט לתעבורה? נהגתם בפסילה? זה בדיוק הרגע לקבל יעוץ משפטי אמין ואיכותי שיגן על זכיותיכם בחקירה המשטרתית ועוד לפניה, וליווי צמוד מאותו רגע והלאה!

זמינות 24/7

עורך דין תעבורה טוב הוא כזה שמסוגל להעניק לכם יעוץ משפטי בכל עת ולהכין אתכם לחקירות. זמינות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע היא חשובה ואף קריטית!

נסיון ומקצועיות ללא פשרות

אל תתפשרו על מקצועיות ונסיון. שנים ארוכות של עבודה בתחום חושפות את עורך הדין לתיקי תעבורה רבים ומגוונים, וייצוגים רבים בבתי המשפט מול שופטים שונים.

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם