פסילת רשיון

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פסילת רשיון? עו"ד תעבורה הוא הדבר הראשון

אין ספק שלפסילת רשיון לזמן רב עלולות להיות השלכות לא נעימות כלל. חוסר היכולת להתנייד בקלות ממקום למקום, להגיע לעבודה בזמן, להסיע את הילדים לחוגים ולבי"ס וחזרה ועוד, הם לרוב התנאים חדשים שלא פשוט להתרגל אליהם בעקבות פסילת רשיון. מה עושים במקרה כזה? הדבר הראשון הוא להבין כי יש צורך בסיוע משפטי וייצוג מקצועי מעורך דין מומחה לתעבורה, שייצג נאשמים רבים על פני מספר רב של שנים. 

 

קצת על פסילת רשיון 

פסילת רשיון יכולה להיות תוצאה של עבירות תנועה חמורות המובילות לצבירה של נקודות מעל הכמות המותרת, כגון נהיגה תחת אלכוהול וסמים, נסיעה ברמזור אדום, גרימת מוות ברשלנות ועוד. לאחר הפסילה, ייתכן ויהיה צורך לעבור מבחן עיוני ומעשי וכן לעבור בדיקות רפואיות ובדיקות ראיה שיאשרו את קבלת הרשיון מחדש, וכמו כן תשלום אגרות. 

 

סיוע משפטי מעו"ד מנוסה

החדשות הטובות הן, שלכל אחד יש את הזכות להשמיע טעוני הגנה עוד לפני פסילת הרשיון, וכמו כן לערער על ההחלטה בבית המשפט, בדיוק לשם כך נועד עורך דין תעבורה מומחה הבקיא בחוק ובעונשים המוטלים עבור עבירות תנועה. בנוסף, עו"ד תעבורה יסייע רבות בחסכון של הזמן הרב שהולך לאיבוד בהמתנה לתורים והגשת מסמכים מכל הסוגים, הוצאות בלתי נגמרת, ימי עבודה שמתבזבזים ועוד. לעיתים יתעוררו קשיים לא צפויים בהשבת הרשיון לבעליו, וגם כאן עו"ד תעבורה ידאג להחזיר את רשיון הנהיגה, כמובן על פי כל הנהלים הנקבעים על פי החוק. 

 

יעוץ משפטי וליווי צמוד

זומנתם לבית המשפט לתעבורה? נהגתם בפסילה? זה בדיוק הרגע לקבל יעוץ משפטי אמין ואיכותי שיגן על זכיותיכם בחקירה המשטרתית ועוד לפניה, וליווי צמוד מאותו רגע והלאה!

זמינות 24/7

עורך דין תעבורה טוב הוא כזה שמסוגל להעניק לכם יעוץ משפטי בכל עת ולהכין אתכם לחקירות. זמינות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע היא חשובה ואף קריטית!

נסיון ומקצועיות ללא פשרות

אל תתפשרו על מקצועיות ונסיון. שנים ארוכות של עבודה בתחום חושפות את עורך הדין לתיקי תעבורה רבים ומגוונים, וייצוגים רבים בבתי המשפט מול שופטים שונים.

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם